Rae valla kultuuriasutus

Üritused, klubiline tegevus, rahvakultuur- ja isetegevusringid.

Alustame 06.11.2019

Kolmapäeviti 19.00 – 20.00 Rae Kultuurikeskuses Kaaretuba

Shindo tähedab jaapani keeles “südame tee”. Shindo venituste olemust iseloomustab hästi järgmine mõte: mida paindlikum on inimese keha, seda paindlikum on tema meel – seda rohkem saab ta tunda end vabana.

Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Shindo käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuse seisundid (stress, füüsilised- emotsionaalsed pinged) häirivad inimese loomulikku tasakaalu. Shindo võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest- ning emotsionaalsetest pingetest. Shindo tasakaalustab keha energiaid.

 

Pane selga mugavad, jahedal aastaajal pigem pikad riided, sest tund toimub rahulikus tempos. Võta kaasa ka võimlemis- või joogamatt.

 

Kuutasu 25€, üksiktund 7€

 

Juhendaja Karin

Info ja tundi registreerumine – tel: 53492536, e-post: killingkarin@gmail.com