Mida aasta lõpu poole aeg tiksub, seda tihedamaks läheb ka Kultuurikeskuse sündmuste ja tegemiste kava.

Alanud nädal toob Rae Kultuurikeskusesse taas oma ala meistreid – koostöös Pille Lille Muusikute Fondiga saab 17.novembril kell 19.00 toimuma kontsert “Hing helisema”, kus Rae rahva ette astuvad tenor Oliver Kuusik, saksofonist Virgo Veldi ja pianist Johan Randvere. Sissepääs on TASUTA!

Samal õhtul, pärast klassikakontserdi lõppu on hea võimalus Royal tantsuklubi eestvedamisel jalga keerutada. Royal salongiõhtu algab kell 20.30 Rae Koolimajas. Seal ootab külalisi õdus kaminatuli ja tantsumuusika, kaetud on laud ja avatud baar. Pilet salongiõhtule 10€.

 

Pühapäeval, 19.novembril kell 10.00-14.00 on meie majas RIIDETÄIKA!

Kõik, kelle kapid tuulutamist vajavad, peaksid end registreerima: lkbutiik@gmail.com, tel. 55619951
Kohamaks 4 €.

 

Novembrikuu viimane reede ehk 24.november on see päev, mil tähistame Rae valla 151.sünnipäeva. Suur sünnipäevapidu toimub Järveküla koolis ja me ei liialda kui ütleme, et sama head pidu sel päeval mujalt küll ei leia!

Kell 19.00 tervituskõned ja tublimate tunnustamine. Konkursi Kaunis Kodu auhindade üleandmine.
Pärast seda paitavad kõrvu Ott Lepland ja Siim Aimla swingband.
Kell 21.00 läheb aga päris peoks, sest Raes on visiidil pealinna populaarseim pidu ENNU RATAS!!!
Õhtut juhib Uku Suviste.
Avatud kohvik.
Piletid Piletilevis, Rae Kultuurikeskuses ja kohapeal!

 

Ka teatrisõbrad ei pea muretsema – juba 29.novembril on meie laval järjekordne naerutaja – Komöödiateatri etendus “Elagu eurotoetused!”

Selle absurdikomöödia tegevus toimub kolkakülas, mis on peaaegu välja surnud. Siiski elatakse seal priskelt igasuguste eurotoetuste najal, mida osavalt välja petetakse: kuritegelike jõukude vastu võitlemiseks, banaaniistanduse rajamiseks, olematult kiirteelt mahasõitude ehitamiseks, iibe tõstmiseks, olümpiastaadioni rajamiseks jne. Petuskeem töötab ideaalselt kuni üks Brüsseli ametnik saabub asja kontrollima, kuhu see raha kõik läheb ja mida selle eest on tehtud.

Komöödiateatri etenduses mängivad Hannes Võrno, Raivo Mets, Anne Paluver ja Peeter Kaljumäe.

Pilet 13€/15