Me täname teid kõiki, kallid Klunkreril kaasa löönud. Täname sind, kes sa olid üks umbes 3000-st päeva peale platsilt läbi käinud inimesest. Täname sind, kes sa olid üks umbes 700-st esinejast ning laulsid või tantsisid. Täname sind, kes sa olid üks täpselt 75-st laadakauplejast ning pakkusid meile nii mõndagi puust võinoast aseri šašlõkini.

 

01109933998ac45

Eraldi tahame tänada kaugemalt tulnud esinejaid, kes eheda innuga lausa sulasid kokku meie valla rahvakultuurikandjatega. Aitäh Haiba lastekodu kellade ansamblile, et panite Klunkeri helisema sõna otseses mõttes. Aitäh Kilulinnas asuva Pelgulinna Rahvamaja segarühmale Tontar ning Loo Kultuurimaja naisrühmale Loolill, et tulite koos meiega tantsima ja Vändra Hobikoori täname ka kaasa laulmast. Aitäh TTÜ puhkpilliorkestrile, et andsite rongkäigu finaalile selle kõige meki.

Tahame kiita kõiki juhendajaid, kelle tantsurühmad või koorid olid teinud proovides nii palju tööd, et peaproovid sujusid kui lepase reega. Liina Roop, Külliki Kajasalu, Rutt Ridbeck, Silja Tammeleht, Siiri Tammeleht, Hille Savi, Tiina Ojabstein, Mari Soone, Killi Rikker, Pille Pedak, Kadi Sooväli, Taimi Sooma, Helen Lagle, Imbi Orav, Linda Pihu, Alice Pehk, Teele Hein, Erika Põlendik, Paul Mürkhain – priima töö! Tahame kiita kõiki mudilasi, kes kannavad meie rahvakultuuri juba põlvepikkustena auga edasi. Tahame kiita tänavuse peo kunstilist juhti Anneli Villenthali ning meie valla koori- ja rahvatantsukultuuri raudvara talle toeks olemise eest. Ka Elvira Luur ning Angelina Odintsova on tantse-laule tervikuks sidunud vahetekstide eest kiidusõnu vägagi väärt. Nagu ka Klunkeri helinat võimendanud Taavi Aavik. Tänusõnad ja käepigistuse saavad meilt ka möldrifirma Veski Mati, õlletehas Tanker, Indrek Varik, pagarikoda Maheleib, Eesti Kultuurkapital ja Kaljo Kahro.

Aitäh ütleme ka vallavalitsuse rahvale, kes kõik need aastad ja tänavugi on ulatanud oma jõud ning nõud, et Klunker ikka toimuks ja toimiks. Ja kuna koera saba kergitab vaid koer ise, patsutame õlale ka meile endile – juhataja Toomasele, perenaisele Virvele ja kogukonnatöötaja Mardile, kes tõid tänavuse Klunkeri teieni. Järgmisel aastal jälle! Ja siis on meil juubel, Jüri Klunker 25!

011099321502971