Täna õhtul kell 19.00 saab Kultuurikeskuse garderoobist teatrigarderoob, meie saal sätitakse teatrisaaliks ja lava on päris teatrilava! Etendumas ei ole aga mitte ühegi välismaise näitekirjaniku lugu, vaid meie oma mehe, Erki Aule kirjutatud komöödia.

“Astuge edasi”  on nn uste-komöödia, kus sündmustikku siseneb ja väljub pidevalt uusi tegelasi, kes kogu situatsiooni jälle peapeale pööravad. See on lihtne komöödia lihtsate inimeste keerulisest elust. Kui meie ei tee otsuseid, siis teeb elu neid meie eest. Peaks ju kõnetama igaüht?

 

Reedel, 27.oktoobril kell 19.00 võõrustame aga oma ala tõelisi meistreid – sündmustesari “Meistrite akadeemia” toob Rae rahva kõrvu paitama klassikalise muusika tõsised tegijad. Seekord kuuleme viiuldaja Kristina Kriidi ja pianist Ralf Taali esituses Chopini, Prokofjevi ja Saint-Saénsi loomingut.

Tore oleks öelda, et seda aegumatut ilu saab kuulda täitsa “poolmuidu”, aga tegelikult saab Kultuurkapitali ja Pille Lille Muusikute Fondi abiga kontserdist osa täitsa tasuta!

 

Pühapäeval, 29.oktoobril tähistab Rae Kunsti Plats oma esimese tegutsemisaasta edukat möödumist. Kell 19.00 avame ülevaatenäituse Rae vallas elavate ja toimetavate kunstnike loominguga.

Tõotab tulla väga eriilmeline ja põnev väljapanek!