Ma tahan avaldada sügavat tänu rahvakultuuri ja pärimuskultuuri kandjatele ja suurepärastele lauljatele, tantsijatele ja muusikutele! Teie olete need, kes kujundavad Rae valla identiteeti ja eneseteadvust.
Soovin tänada kõiki suurepäraseid juhendajaid, kes on andnud oma panuse kasvule ja arengule. Suur tänu Ragne Rüütelmaale, Liivi Lumijõele, Hairi Laurandile, Kaidi Merzinile, Õnneleid Mardim-Selmetile, Rutt Ridbeckile, Mariann Nurkile, Ingrid Juhtile, Ingrid Orumaale, Külli Orehhovale, Evelin Toodole, Sven Petersonile, Eva Jaansonile, Brenda Pärtelile, Riina Lõhmusele, Lilian Kappile, Karl Joosep Sinisalule, Kuuno Kasakile, Aivar Oropervile, Mirjam Laaneotsale, Kadi Sooväli, Merili Murdele, Siiri Villidole, Taimi Soomaale, Kadri Järvetarile, Linda Pihule, Diana Senklile, Liina Viirsalule, Tiina Ojabsteinile, Jane Kuusalule, Helen Laglele, Teele Heinale, Erika Põlendikule, Helerin Raunale ja Siiri Laidile. Teie töö ja pühendumus on imetlusväärsed!
Suur tänu Astrid Nõlvakule selle aastase peo kunstilise juhtimise eest ning Rae Kultuurikeskuse töötajatele, eriti tahan tänada Virve Seppa.
Tahaksin avaldada tänu Rae Vallavalitsusele ja volikogule – Madis Sarik, Tõnis Kõiv, Bärbel Salumäe, Anna Õuekallas, Kristi Aru, Elis Merila ja Karina Heinmets. Teie toetus on olnud hindamatu!
Suured tänud Estvox OÜ-le ja Jaanel Lendile, Mauri Oidermaale ja Ott Kattelile, AS Elvesost Meelis Kasemaale ja Ülo Timuskale, Kemmerling OÜ-le, laadakorraldaja Kaljo Kahrole, OÜ Estonian Security Agency-le ja Priit Koptile, haldusametist Meelis Laid koos oma meeskonnaga!
Viimaseks, kuid mitte vähem olulisena, tahan tänada Eesti Kultuurkapitali!
Teie kõigi abiga on meil võimalus nautida ja väärtustada meie rahvakultuuri ja pärimuskultuuri. Suured tänud Teile kõigile!