2017. aasta detsembris nägi ilmavalgust Rae valla kooride ühine jõulualbum, millel Rae Kammerkoor, Patika külakoor, Jüri Perekoor, Lagedi segakoor Heliand ja eakate koor Lustilised olid linti laulnud oma parimad pühadepalad. See „Süüta küünal“ nime kandev heliplaat rõõmustas möödunud jõuludel paljude Rae kodude ja nende külaliste kõrvu.
Tänavu saab Rae koorilauluplaatide nimekiri kahe uue albumi võrra täiendust. Rae Kammerkoori helikandjat „Kümme“, millel kõlab läbilõige koori 10 tegutsemisaasta jooksul lauldud teostest nii kodumaistelt ka välismaistelt autoritelt.
Lagedil tegutsev segakoor „Heliand“. Ka nende helikandjalt „Hetked teel“ leiab kuulaja valiku koori lemmiklugudest, mis 10 kooslauldud aasta jooksul hinge on jäänud.
Mõlema albumi salvestamine toimus taaskord Eesti tipp-helivõluri Tanel Klesmendi valvsa kõrva ja pilgu all ning see kogemus oli mõlemale koorikollektiivile hindamatu väärtusega.


Iga plaadi hind eraldi on 10€/tk, kuid ostes CD-komplektina, saate nii jõulualbumi „Süüta küünal“ kui ka Rae Kammerkoori albumi „Kümme“ ja segakoori „Heliand“ albumi „Hetked teel“ hinnaga 20€/komplekt.

Lisainfo ja tellimine Rae Kultuurikeskus, Toomas Aru kultuur@rae.ee, tel. 605 6759 või 555 12898

Saadaval Rae Kultuurikeskuses, Jüri Raamatukogus, Lagedi Raamatukogus, Vaida Raamatukogus  ja Peetri Raamatukogus!