„November“ nähtud, kuid sellega kinoelamused kodukandis ei piirdu. Peagi linastuvad kultuurikeskuses järgmised filmid, Sandra Jõgeva dokfilm „Armastus…“ ning Maarit Lalli „Kuues kord“.  Nende ühisnimetajaks on inimsuhted.

Pigem kunstnikuna tuntud Sandra Jõgeva debüütfilm portreteerib heast perekonnast pärit andekat kunstitudengit, kes on otsustanud kõigele siin maailmas käega lüüa. 27-aastane Veronika on neljandat kuud rase ning kolmandat kuud joomatsüklis. Veronika armastatu Fred on endine kriminaal, keda ta ka joomingu käigus pussitanud on. Veronika teiseks heaks sõbraks on homoseksuaalne Ivo.

Nende kolme päevad mööduvad tsüklijoodikute seltsis, kellega koos ei näe nad siin ilmas millelgi suuremat mõtet ega pea vajalikuks seetõttu kellelegi ennast tõestada. Küsimusele, millal, kus ja kuidas Veronika sellise tee valis, otsivadki filmi autorid nüüd vastust. Pärast filmi toimub ka kohtumine režissöör Sandra Jõgevaga.

Soome režissööri Maarit Lalli “Kuues kord” on tragikomöödia seksisõltlastest: naisest, kes teab, kuidas öelda “jah”, ja mehest, kes ei tea, kuidas öelda “ei”. Film on portree kaasaegsetest linnainimestest, kes oma elu rõõmsalt segamini pööravad. Aeg-ajalt peatub kaamera ka meile tuntud näol, kelleks on muusik Stig Rästa.

„Armastus…“ linastub Kultuurikeskuse saalis juba järgmisel pühapäeval 26. detsembril kell 17.00 ning „Kuues kord“reedel 3. Märtsil kell 19.00. Võimalikud lisaseansid hõikame välja jooksvalt.