…need kolm on peategelasteks lugudes, mis eeloleva seitsme päeva jooksul meie laval lahti rulluvad.

 

Reedel, 20.oktoobril kell 11.00 mängib lasteteater Reky oma uut lavastust “Kunksmoor ja Kapten Trumm”. Eesti armastatud lastekirjaniku Aino Perviku loodud lugu sündis juba enam kui 40 aastat tagasi, kuid kõnetab kahtlemata tänaseni.

Etendus sobib vaatamiseks 6-12-aastastele, aga muidugi ka nende saatjatele. Pilet 7€

Laupäeval, 21.oktoobril kell 19.00 olete palutud kuulama Voldemar Kuslapit ja tema 80. juubelile pühendatud kontsertkava “Täna tahaksin ma laulda”. Maestro Kuslapi ja tema klaverisaatja esituses kuuleme operetimeloodiaid, eesti estraadimuusika klassikat, nende vahele ka lõuna-eesti murrakus luulet ja muidugi tõestisündinud lugusid esinemistelt. Piletid Piletilevist või Kultuurikeskusest, hind eelmüügist 12€, kohapealt 15€.

Esmaspäeval,  23.oktoobril kell 19.00 mängib Rakvere Teater komöödialavastust “Astuge edasi!”.  Tegevus toimub vanaproua Asta korteris. Proua ise on sõitnud maale, kuid on usaldanud oma korteri remondimees Jaanuse valdusesse. Tegevus hakkab hargnema hetkest, mil Jaanusel tekkib üks idee… Tegemist on nn uste-komöödiaga, kus pidevalt siseneb ja väljub uusi tegelasi, kes kogu situatsiooni jälle peapeale pööravad.

Piletid on müügil Kultuurikeskuses ja Piletimaailmas, hind 15€, eelmüügist 13€.