viv rose rakvere

Vananaistesuvi tõmbab tasapisi tuure maha aga usume, et päikesekiirtel jätkub jaksu veel mõneks ajaks. Kultuur soojendab meeli aastajast olenemata, sestap kutsume teid alanud nädalal osa saama järgmistest sündmustest:

K, 6. september 18:00 – E, 9. oktoober 16:00 EKA vilistlaste ühisnäitus “Seeria” Rae Kunsti Platsis, Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Näitusel osalevad oma teostega Johanna Rannu, Pavel Dodatko, Rain Saarik, Marion Saarik, Kristina Kuzemko ja Marc Sauvageot. Näituse kuraator on Ott Kattel.
Üritust toetavad Eesti Kultuurkapital, Rae Kultuurikeskus, Tanker ja Atla Distillery
https://www.facebook.com/events/1270100150297007
E, 18. september 19:00 – 22:00 Rakvere Teater “DI JA VIV JA ROSE” Rae Kultuurikeskuse suures saalis. PILET 18/21€
Sõbrad kogu eluks, tragikomöödia
Aeg pühib meid kõiki unustusse, aga meie armastus jääb. Üks liigutus, üks naeratus, üks abistav lihtne sõna saavad igavikuks teiste inimeste kaudu, kes meid mäletavad, isegi kui meid enam ei ole. Ole sa naine või mees või kes iganes sa tahad, peaasi – jäägem napakaks!
Näidendi autor Amelia Bullmore tugineb 2013. a. avaldatud lavaloos oma mälestustele ülikoolielust 1980ndate Manchesteris.
Lavastaja Peeter Raudsepa sõnul käiakse tragikomöödias läbi kolmkümmend aastat kolme väga erineva naise sõprusest: „Tudengielu, seks, naljad-kurbused ja koos kasvamine ühes erakas kujunevad ühiseks saatuseks, ehkki elu viib need naised väga erinevatele radadele. Lapsed, üksindused, edu, taaskohtumised. Koomiline põimub traagilisega, lihtne ja igapäevane olemise põhialustega, väikesed veidrused nii heas kui halvas jäävad aga samaks, lahustudes suures sõpradevahelises armastuses, mis on tugevam kui surm.”
https://www.facebook.com/events/1565500900646319?active_tab=about

N, 21. september 18:00 – 20:00 Kogemusõhtu Merike Kandariga Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Teemaohtul saad teada:
* Kes mina kui kogemusnõustaja olen?
* Milliste teemadega saab minu poole pöörduda?
* Milline oli ja on minu lugu?
*Kuidas jõustan ja kuidas annan tiivad?
*Teeme ka mõned huvitavad testid ja mängud.
Kogemusnòustajana olen vaimse tervise toetaja ja nõuandja ning ennetav abikäsi psühholoogi ja sotsiaalpedagoogi juurde jõudmisel.
Olen teinud läbi pika taastumisprotsessi, et tuginedes oma kogemustele ja õpitule pakkuda ära kuulamist, tagasi peegeldust, toetust ning aitan suunata vastavalt teemale vajalikke tööriistu kasutama.
Kogemusnõustamine on sarnaste kogemustega inimeste vahel toimuv teadmiste ja kogemuste vahetus, mille käigus pakun kogemuslikku, emotsionaalset, sotsiaalset ja praktilist tuge.
Teemad, milledega saab minu poole pöörduda on:
*koolikiusamine;
*ärevus, stress, depressioon;
*raseduse šokk- üksikvanemlus ja sellega kaasnevad vaimse ja füüsilise tervise mured;
*lähedase(ema) ootamatu surm, leinaga toimetulek;
*raske puudega laps perekonnas
https://www.facebook.com/events/1774634512997011?active_tab=about

R, 22.september 19.00 – 23.00 Tankeri Avatud Uste Päev, Kesk tee 10a, Jüri. TASUTA
Teeme uksed lahti! Tule pruulikoja tuurile ning meie teeme sulle selgeks kuidas see kauni vahumütsiga märjuke valmib. Pane ennast kirja siin: https://forms.gle/FsUCn7sMpMeQAiGR6
Plaate keerutab DJ Tommyboy
Hamba alla saab ka head ja paremat
https://www.facebook.com/events/1048652776318762