normanni kleit

Eile oli meestepäev – soovime kõigile meestele lisaks heale tervisele ka kultuurset olemist alanud nädalal! Rae Kultuurikeskus kutsub osa saama järgmistest sündmustest:

T, 14. november 18:00 – N, 14. detsember 18:00 Santa Zukkeri maalinäitus Rae Koolimajas, Vaskjalas. TASUTA
Maalikunstniku loometeekonnaga saab lähemalt tutvuda tema kodulehel: https://santazukker.wixsite.com/website
“Vastukaja” maali- ja luuleraamatu sünnilooga saab lähemalt tutvuda siin: https://rahvaraamat.ee/p/vastukaja/1838808/et…
Kunstinäitus jääb avatuks kuni 14.12.2023.
https://www.facebook.com/events/1098573284460017?ref=newsfeed

E, 20. november 19:00 – 21:00 Teatrietendus “Kleit, mina ja Milling” Rae Kultuurikeskuses. PILET 19/21€

“Kleit, mina ja Milling” on väga hoolikalt valitud, naljakaid ning ootamatu lõpuga lugusid ja üllatusi täis lavastus kahes vaatuses. See on mõtteline kummardus sõbrale, mis on põhjalikult läbi komponeeritud ja mitte lihtsalt naljategemine, vaid soe ja pieteeditundeline austusavaldus. Need lood on kõik päriselt sündinud- ei usu, et keegi nii naljakalt kirjutada oskaks. Elu on parim stsenarist, kelle huumor on vahel peen, vahel otse ja labidaga ja vahel nii terav, et pisar tuleb silma. Ega lõpuks ei saagi siis enam aru, on see pisar seal rõõmust, ootamatusest või melanhoolsest kurbusest ja valust, kuid siganaljakas on see ikkagi.
“Vahetevahel istusime Madisega vaikides. Kohe mitu tundi. Ja siis ta tõusis ning ütles, “No näed, saigi kõik räägitud. Homme näeme!” ja läks. Ja muide- saigi kõik räägitud.“ – Henrik Normann.
“Nalja armastavale ja hindavale inimesele on suurim rõõm, kui publik heast meelest ja õnnest naerab. Seega, oli ainult üks variant- nendest paljudest lugudest ja situatsioonidest, millesse koos sattusime, tuli teha selline lavastus, mille peale Valdur esiteks südamest naeraks, siis tõstaks kaks pöialt püsti ja lausuks: “Näed siis, seda sa ei keeranudki p…. Normann!”- Maie
“Inimene, kes tuleb etendust vaatama, saab naerda, ohkida, naerda, ohata, naerda, üllatuda, uuesti naerda ja lõpuks törtsu nutta ka. Nagu Tšehhov- naljakas, naljakas, naljakas, naljakas- TRAAGILINE! Aga lahkuvad kõik kindlasti hea, sooja ja rõõmsa tujuga.” – Anti Reinthal
https://www.facebook.com/events/244175101983372?active_tab=about

K, 22. november 10:00 – 11:30 Põnni Loovushommikud Rae Kultuurikeskuse fuajees. Proovitund TASUTA
Kutsume Sind koos oma lapsega teistmoodi mänguhommikule, mille eesmärk on toetada lapse arengut ja loovust ning tunda lapsega koostegemisest rõõmu.
Mänguhommikul on loodud eakohaste vahenditega sensoorne keskkond, kus lastel on võimalus mängida erinevate kuivainete, valguslaua, värvide ja muusikariistadega. Mänguhommikut alustame mängulise tervituse ja liisusalmidega. Mänguhommik on inspireeritud loodusest ja kasutusel on erinevad looduslikud vahendid, millega saab lasta loovusel lennata.
Avastame üheskoos erinevaid materjale ja sellel korral on kasutusel SOOLATAINAS.
Põnni mänguhommik toimub 22.11.2023, RAE Kultuurikeskuses (FUAJEES).
Mänguhommikule on oodatud lapsed vanuses 9 kuud kuni 3 eluaastat.
Rohkem infot leiad siit:
1) Põnni Loovushommikud:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092756623839
2) Registreeru SIIN (kohtade arv on piiratud!):
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1NqhVNd5Szp-moDNPdL4-7ZG4-hhZm9JQyaRtCihRWib0iQ/viewform
Kohtume Põnni Loovushommikul!

https://www.facebook.com/events/860808589098895?active_tab=about

L, 25. novembril kell 15.00 Draama-ja loovuslaagri noorte näituse avamine Rae Kunsti Platsis (Rae Kultuurikeskuses).
Näitus jääb avatuks 7. detsembrini! TASUTA