kevadtants mai

Värskelt selja taha jäänud nädalavahetus andis nuusutada suvehõngu ja loodame, et kõik said oma patareid laetud uueks töönädalaks! Maikuu viimasel täisnädalal kutsub Rae Kultuurikeskus osa saama järgmistest sündmustest:

T, 23. mai 18:00 – 19:30 Teisipäevane väärtfilm “Viimane klient” Rae Kultuurikeskuse kohvikus. PILET 4/5€
Filmi näitame Rae Kultuurikeskuse kohvikus!
Kui mainekas ja suure kogemuste pagasiga psühholoog Susanne tervitab päeva viimast klienti Marki, ei oska ta aimatagi, mis teda ees ootab. Kui selgub, et Mark osutub kurikuulsaks sarimõrvariks, mõistab Susanne, et järgnev tund aega muudab tema elu igaveseks. Mark esitab talle ultimaatumi – kui naine teda ei ravi, on ta järgmiseks ohvriks. Iga liivatera, mis liivakella läbib, tõmbab silmust koomale ning algab pingeline võidujooks elu ja surma peale.

https://www.facebook.com/events/1258766954751852?ref=newsfeed

K, 24. mai 19:00 – 21:00 “Kevadtantsud” – ITK segakoor ja Dance Team Royal tantsijad Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Kevad tulgu ikka tantsurütmis!
ITK segakoor kutsub särtsakale kevadkontserdile, kus koos kooriga astuvad üles Rae valla noored võistlustantsijad “Dance Team Royal” Anabel Aunveri juhendamisel.
Kõlavad standard- ja ladinarütmid ning koori ja tantsijaid saadab ansambel koosseisus Benno Margus (klaver), Toivo Unt (bass) ning Jaan Kirss (löökriistad). Dirigeerib Mare Väljataga.

https://www.facebook.com/events/579552840685164/?ref=newsfeed