silent disco

Ja käes ta ongi – esimene koolivaheaeg! Kultuur on aktiivse puhkuse osa, sestap kutsume alanud nädalal osa saama järgmistest Rae Kultuurikeskuse sündmustest:

P, 15. oktoober 18:00 – P, 19. november 23:00 Marko Toomast fotonäitus Rae Kunsti Platsis, Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Marko Toomast on sündinud 1970. aastal Pärnus. Ta on õppinud fotograafiat nii Gamleby fotograafiakoolis kui ka Rootsis Academia Valandis. Marko on aastaid töötanud fotoassistendina tunnustatud Rootsi fotograafide Elisabeth Ohlson-Wallini ja Christer Janssoni stuudiotes. Toomastit paelub fotograafia, selle mitmekesisus ja võimalus läheneda fotograafiale kui žanrile väga erinevate lähenemiste ja vaatenurkade kaudu. Toomast ise läheneb fotograafiale kui mängule ning eksperimenteerimine on selles protsessis kesksel kohal. Samuti peab ta huvitavaks tehnoloogia kaasamist loomeprotsessi.
Käesolev näitus on tagasivaade Marko Toomasti viimase viie aasta loomingule.
Näitus jääb avatuks novembri keskpaigani!
Toetavad Eesti Kultuurkapital, Tanker Brewery ja Atla Distillery
https://www.facebook.com/events/1918202821895101?active_tab=about

K, 18. oktoober 18:00 – K, 15. november 20:30 Näitus “Seeria” Vaida raamatukogus. TASUTA
Näitusel “Seeria” osalevad oma töödega EKA vilistlased Pavel Dodatko, Johanna Rannu, Marion Saarik, Rain Saarik, Marc Sauvageot ja Kristina Kuzemko. Näituse kuraator Ott Kattel. Kunst on kohal, ole Sinagi!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100079662480974

T, 24. oktoober 18:00 – 19:30 Teisipäevane KINOKLUBI filmiga “TÄHTSAD NINAD”! PILET 5/6 €
13- aastane Oliver meisterdab koos oma sõbra Sassiga tööõpetuse tunnis ninakujulise prillihoidja, mis äratab ootamatult ühe salapärase suurinvestori huvi. Samas on poisid iseseisvaks äriajamiseks veel liiga noored.
Oliveri hiljuti koondatud isa näeb vaeva, et leida uus ametikoht. Nii tekibki Oliveril plaan, kuidas kaks kärbest ühe hoobiga tabada: poisid palkavad oma firmat juhtima Oliveri isa ning päästavad seeläbi ka vanemate karile sõitnud abielu!
Oliveri isa ei tea aga, et töötab oma poja ja tolle sõbra Sassi heaks. Algab hoogne topeltmäng, mis eskaleerub, kui poisid saavad teada, mis on salapärasel investoril tegelikult plaanis.
Koguperekomöödias „Tähtsad ninad“ löövad kaasa Mattias Naan, Saara Pius ja paljud teised tuntud Eesti näitlejad. Huumorivõtmes koguperefilm jutustab loo tänapäevasest maailmast, kus peresuhteid mõjutavad innovatiivne start-up-maailm ja teised noorte jaoks olulised teemad.
https://www.facebook.com/events/1027119238485440?active_tab=about

P, 29. oktoober 18:00 – 20:00 Hingedeaja Silent Disco Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Peagi on käes hingedepäev, vaikne ja rahulik aeg, et meenutada oma esivanemaid ja lähedasi.
Ent pidu peab siiski saama!
Rae Kultuurikeskus kutsub Hingedeaja Silent Discole.
Saab iga osaleja muusikat kuulata kõrvaklappidest, nii et kui tümpsust korraks puhata tahad, siis võta lihtsalt kõrvaklapid peast ja tantsi vaikuses edasi.
Rae Kultuurikeskuses saad sügisväsimusest end lahti tantsida nii rajult kui vähegi tahad ja naabrid saavad ka rahulikult olla, sest tegemist on ikkagi ju vaikse diskoga.
https://www.facebook.com/events/726072629336953?ref=newsfeed