benedetta

Kultuur ei jäta jonni!

Kuigi nakatumislaine on üpris hoogne ja üks kriis ajab teist taga, elu seisma ei saa jääda. Alanud nädalal toimub Rae Kultuurikeskuses järgmist:
25. jaanuaril, algusega kell 18.00 teisipäevane väärtfilm “BENEDETTA” Rae Kultuurikeskuse koosolekute ruumis!
Avameelne lugu keelatud armastusest, sügavast usust ja võimuahnusest, legendaarse filmi „Basic Instinct” autorilt. Cannes’i filmifestivali võistlusprogrammi 2021 nominent!
Renessanssiajastu, Itaalia. Väiksesse nunnakloostrisse, mida juhatab karmikäeline kloostriülem, saabub siiralt usklik tüdruk Benedetta. Tüdrukust sirgub neiu ja üha sagedamini hakkab ta nägema ilmutusi.Väites ise, et need ilmutused on otse Jumalalt ja et ta on Jeesuse pruut. Oomatult tekkinud ohtlik romantline suhe teise noore noviitsiga viib selleni, et Benedettale tulevad stigmad. Nii kloostris kui ka väljaspool selle müüre hakkavad liikuma jutud, et kes müstline Benedetta tegelikult on – Jumala poolt väljavalitud või isehakanud petis?
Pilet 4/5€
https://www.facebook.com/events/951616265757083/ 
27. jaanuar kell 18.30 Talvike Mändla luuleteose “Käed” esitlus, Jüri raamatukogus. Luuletajaga vestleb Rae Kultuurikeskuse juhataja Toomas Aru.
TASUTA
https://www.facebook.com/events/392945792604770?active_tab=about

Püsige terved, sündmustel osalemiseks vajalik kehtiva Covid tõendi olemasolu.