tume paradiis

Võimas suvepikendus sõbrad! Rae Kultuurikeskuse alanud nädala programm pakub kindlasti kvaliteetsemat meelelahutust kui kohati absurdini kedratud preili Hundi suhtedraamad või halenaljakad maksuteemad, kutsume osa saama PÄRIS kultuurist!

K, 6. september 18:00 – E, 9. oktoober 16:00 EKA vilistlaste ühisnäitus “Seeria” Rae Kunsti Platsis, Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Näitusel osalevad oma teostega Johanna Rannu, Pavel Dodatko, Rain Saarik, Marion Saarik, Kristina Kuzemko ja Marc Sauvageot. Näituse kuraator on Ott Kattel.
Üritust toetavad Eesti Kultuurkapital, Rae Kultuurikeskus, Tanker ja Atla Distillery
https://www.facebook.com/events/1270100150297007

T, 26. september 18:00 – 19:45 Kinoklubi film “Lõpmatu armastus” Rae Kultuurikeskuse kohvikus. PILET 5/6 EUR
Rooma, 1970-ndad. Borgettide pere on just kolinud uude korterisse värskes elamukompleksis. Kõik võiks ju hästi olla, aga ei ole. Pere toimib mingil viisil, ent seal ei ole enam ammu armastust. Pereema Clara peidab oma üksindust hoolitsedes kolme lapse eest. Vanim laps Adriana on 12-aastane. Adriana tunneb, et ta on sündinud vales kehas ja peab end poisiks. Tütre probleem on väljakutse kogu perele. Adriana peab aga hakkama saama oma muredega ning kõrvalt jälgides taluma, kuidas pinged vanemate vahel aina kasvavad.
Film linastub itaalia keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega.
https://www.facebook.com/events/2074794576207732?active_tab=about

R, 29. september 19:00 – 20:45 Film “Tume paradiis” Rae Kultuurikeskuse suures saalis. PILET 5/6 EUR
Triin Ruumeti uue filmi peategelaseks on isa poolt ära hellitatud, kuid iseendaga pahuksis olev Karmen, kelle senise elu turvavõrgustik laguneb ootamatult ning ta seisab silmitsi universumi tumeduse ja tühjusega. Ebamugavust lisavad vales suunas arenevad suhted poolvenna Viktoriga, kelle tõekspidamised ja arusaamad suhetest lähedastega, on ootamatute sündmuste tõttu tema sisemaailma segi paisanud. Film avab ukse tänapäeva noorte hämarasse hedonistlikku maailma, mida varjutavad mineviku saladused, toksilised armusuhted ning undergroundlik maailm.
K-16
https://www.facebook.com/events/646395587594996

P, 1. oktoober 14:00 – 16:00 Memme-Taadi Klubi Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Seekordne kohtumine on pühendatud aiandusele, ja meil on rõõm teatada, et meil on eriline külaline – Tuuli Prangli, kes jagab meiega huvitavaid teadmisi ja nippe aianduse vallas. Oodatud on kõik aiandushuvilised, nii algajad kui ka kogenud rohenäpud!
Ärge unustage kaasa võtta oma erikujulist aiasaadust, sest me korraldame väikese võistluse, et leida parim aiasaadus sel sügisel.
Lisaks saate meiega koos nautida maitsvat kohvi ja teed ning veeta mõnusalt aega teiste aiandusentusiastidega. See on suurepärane võimalus jagada kogemusi ja leida uusi sõpru.
https://www.facebook.com/events/812383437289319?active_tab=about