vaikuses on

Ssssssedasamust, et…keel ei paindu veel sõna sügis kasutamast, aga loodus tüürib vägisi selles suunas. Lastel algas kooliaasta ja Rae Kultuurikeskus alustab 2023/2024 hooaega nii ringitegevuste poole pealt kui ka tubasemate sündmuste osas. Alanud nädalal kutsume kõiki lahkesti osa saama järgnevast:
K, 6. september 18:00 – E, 9. oktoober 16:00 EKA vilistlaste ühisnäitus “Seeria” Rae Kultuurikeskuse Kunsti Platsis. TASUTA
6. septembril avatakse Rae Kunsti Platsis näitus “Seeria”, kus on esindatud valik teoseid Eesti Kunstiakadeemia lõputööde näituselt TASE’23.
Näitusel osalevad oma teostega Johanna Rannu, Pavel Dodatko, Rain Saarik, Marion Saarik, Kristina Kuzemko ja Marc Sauvageot. Näituse kuraator on Ott Kattel.
Üritust toetavad Eesti Kultuurkapital, Rae Kultuurikeskus, Tanker ja Atla Distillery
https://www.facebook.com/events/632328732302724/?ref=newsfeed

P, 10. september 18:00 – 19:30 Rae Kammerkoori kontsert „Valges vaikuses on võlu“ Rae Kultuurikeskuse suures saalis.
Olete oodatud Rae Kammerkoori kontserdile Valges vaikuses on võlu. See on meie avalik kontsert-peaproov osalemaks rahvusvahelisel festivalil Voices For Peace, mis toimub Itaalias.
Dirigendid: Ingrid Orumaa, Brenda Pärtel
Solistid: Helen Kübar, Diana Liiber, Jürgen Mikk, Risto Eesaru
Kavas: Ester Mägi, Urmas Sisask, Karin Tuul, Brenda Pärtel, Pärt Uusberg, Veljo Tormis, Felix Mendelssohn, Ola Gjeilo, Bruno Bettinelli
Kontsert on tasuta.
Kohapeal on võimalik teha annetus sularahas!
https://www.facebook.com/events/715997587034551/