naistepäevakontsert

Valimised, see kogu riiki erutanud teema on taaskord saanud joone alla. Õnnitleme võitjaid ja loodame, et kaotajaid selles rallis ei olnudki, sest läbi arutati kõik need teemad, mis meie meeli just parasjagu kõige rohkem erutasid. Loodame, et meie kultuur oma igasuguses mitmekülgsuses võitis sellest kõigest kõige rohkem ja Rae Kultuurikeskus kutsub alanud nädalal osa saama järgmistest sündmustest:

K, 8. märts 19:00 – 21.30 Rakvere Teater “OI, JOHNNY” etendus Rae Kultuurikeskuses. PILET 19€
Komöödia seksuaalenamusest
Lugu sellest, kuidas tavalisest taksojuhist saab seksiurka pidaja, vähemalt teda ümbritsevate inimeste arust. Kahes teineteisega äravahetamiseni sarnases korteris läheb väikeste hädavalede mõjul lahti tõeline naljaralli, kus üks jabur olukord ajab teist taga ja kus lõpuks ei saa enam keegi päris täpselt aru, kes kellega magab ja mida valetab. Eelkõige seksuaalsele tolerantsusele kutsuv Ray Cooney komöödia laseb ennast tühjaks naerda, aga ka mõista, et iga tõelise naudingu taga on siiras armastus ja sõprus, mis ei kannata ka siis, kui väliselt kõik suisa metsa läheb. Nii muutub selle loo kangelaseks armastus, mis sisaldab kõiki vikerkaarevärve.
Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 30 minutit.
Alla 14-aastastele mittesoovitatav.

K, 8. märts 19:00 – 21:00 Naistepäevakontsert Peetri Kohvikus koos Jaagup Kreemi ja Taavi Langiga. PILET Naised TASUTA/Mehed 10€
Märtsikuu kulgeb ikka naistepäeva meeleolus, ning sellepärast kutsusus Rae Kultuurikeskus Jaagup Kreemi Peetri Kohvikusse esinema. Jaagup võtab kaasa ka sõbra Taavi Langi, et esitada kauneid laule meie suurepärastele naistele!
Sündmus on naistele tasuta ja mehed peavad lunastama 10 eurose pileti, mida saab osta kohapealt (arveldamine sularahas).

R, 10. märts 19:00 – 20:30 Kontsert “Lootuse Aeg” Rae Kultuurikeskuses PILET 5/10€
LOOTUSE AEG
Sigrid Kuulmann (viiul), Andreas Lend (tšello), Ralf Taal (klaver)
Kavas: Fauré, Dvořák jt.
Toetab Eesti Kultuurkapital!

L, 11. märts 18:00 – 23:00 HARJUMAA ANSAMBLITE PÄEV 2023 Rae Kultuurikeskuses TASUTA
Rae Kultuurikeskus korraldab 11. märtsil kell 18.00 Rae Kultuurikeskuses “Harjumaa ansamblite päeva”, mille eesmärgiks on tutvustada Harjumaal tegutsevaid bände.
Üritus toimub kolmandat aastat järjest ja võimaldab publikul nautida kohalikku muusikat ning bändimeestel tutvustada oma värskeimat loomingut. Parim bänd selgub žürii otsusel, võitja saab auhinnaks muusikavideo. Žüriis on muusikud Jaan Elgula, Tõnu Hallik ja Margus Ermast (Rae Huvialakool).
2022. aasta võitjaks tuli ansambel Asankheya Tallinnast ja Maardust.
https://www.youtube.com/watch?v=slkPKDr-lsc Sündmust toetab Eesti Kultuurkapital ja Tanker.

P, 12. märts 14:00 – 16:00 Memme-Taadi klubi! Rae Kultuurikeskuses TASUTA
Memme-Taadi klubile tulevad külla Rae Huvialakooli noored ja andekad!
Pakume kohvi ja teed!
Info:
Maie Vahl 5645 0411
Virve Sepp 5551 5736