kaire kabaree

Peale igas mõttes tormilist nädalavahetust oleme jõudnud veidi vaiksemasse vette ilma mõistes aga Rae Kultuurikeskuse kultuuriprogramm alanud nädalaks jätkab pulbitsemist täie hooga! Alanud nädalal kutsume osa saama järgnevatest sündmustest:

K, 11. oktoober 19:00 – 21:00 Muusikaline vaatemäng KAIRE KREISI KABAREE! Rae Kultuurikeskuses. PILET soodus 25/ettemüük 29/kohapeal 35 eurot. Piletid on müügil Piletilevis, Piletikeskuses ja kohapeal.
Muusikaline vaatemäng kahes osas.
Lavastaja-koreograaf: Kristin Murula
Kostüümikunstnikud: Grete Laus-Evestus ja Gerly Tinn
Kaire Vilgats on jõudnud elus teelahkmele. Tal tuleb hakata valima: kas valmistuda pisitasa väärikalt vananemiseks, olla vagur ja viisakas või hüüda kogu ilmale, et vanus on ainult number ja ahmida endasse muutuva maailma väljakutseid. Tõeline dilemma!
Kogu õhtu on laval üks ja ainus, diivade diiva, Kaire Vilgats! Teda abistavad noored lauljad – nõtke ja andekas Kaia-Liisa Kesler ning igast otsast imeline viikingipoiss Saaremaalt Sten-Erik Liiv.
Etenduses teevad kaasa ka Showstoppersi vaimustavad tantsijad. Lavastuses kõlavad tuntud estraadi- ja poplaulud Eestist ja välismaalt, tantsime Tuljakut ja Kankaani ning litrite ja sulgede sära veikleb veel pikalt peale eesriide sulgumist.
https://www.facebook.com/events/332652739171275

R, 13. oktoober 16:30 – 21:00 Vaskjala Loomeresidentuur avatud uste päev! Rae koolimaja, Ussiaugu tee 20, Vaskjala. TASUTA
Muusik Thomas Ellisonil on täis saamas kuu aega resideerumist Vaskjala Loomeresidentuuris. Ta on pühendunult eksperimenteerinud erinevate “päris” instrumentide, vokaali ja elektroonikaga. 13. reedel avab Vaskjala Loomeresidentuur taas oma uksed, et teile tehtut esitada.
Residentuuri osana esines Thomas ka Tallinnas Galeriis Metropol. Vaskjalas ettekandele tulev on aga juba midagi uut!
Thomas Ellison on praegu Ühendkuningriigis Teignmouthis elav muusik, kes on kolm aastat teinud muusikat nime Symbal all. Symbal on segamuusika, mis sisaldab elektroonilisi ja akustilisi instrumente, vokaali ja löökpille.
Vaskjala Loomeresidentuur: https://copperleg.rae.ee
Sündmust toetab Tankeri Pruulikoda!
https://www.facebook.com/events/190451227407704/?ref=newsfeed

P, 15. oktoober 18:00 – P, 19. november 23:00 Marko Toomast fotonäitus Rae Kunsti Platsis, Rae Kultuurikeskuses. TASUTA
Marko Toomast on sündinud 1970. aastal Pärnus. Ta on õppinud fotograafiat nii Gamleby fotograafiakoolis kui ka Rootsis Academia Valandis. Marko on aastaid töötanud fotoassistendina tunnustatud Rootsi fotograafide Elisabeth Ohlson-Wallini ja Christer Janssoni stuudiotes.
Käesolev näitus on tagasivaade Marko Toomasti viimase viie aasta loomingule.
Näitus jääb avatuks novembri keskpaigani!
Toetab Eesti Kultuurkapital, Tanker Brewery ja Atla Distillery.
https://www.facebook.com/events/1918202821895101?active_tab=about