kivisildnik

Luuleraamatu kirjutamiseks tuleb luuletajal vastata paljudele küsimustele. Iga raamatu kirjutamiseks tuleb vastata küsimustele. Hea kui on õpetaja, kes vastab küsimustele. Küsimustele vastused saab 12. ja 13. augustil Rae koolimajas Vaskjala külas, Ussiaugu teel (:)kivisildniku meistriklassis.

Luules alateadvusele osutamine on sama hea, kui öelda armukesele, et oled abielus buratiinoga või kirjutada äripäevas, et su parimad spetsialistid on kingpool ja muhv.
(:)kivisildnik

Mis on luule? Kes tekste toimetab? Kuidas teha raamatut? Kas ISBN kood kõlbab süüa? Kes trükib raamatu? Kust saada raamatu jaoks raha?

(:)kivisildniku meistriklassis kirjutatakse ja esitatakse tekste ning (:)kivisildnik analüüsib ja toimetab neid. Pühapäeval vaadatakse tekstid kriitiliselt üle ja kui luule on raamatukõlbulik, algab küljendamine ja kujundamine.
Kui raamat on valmis minema trükkali juurde, teeme koos osalejatega taotluse Eesti Kultuurkapitalile. Pühapäeva õhtul saavad meistriklassis osalenud kätte raamatu, mille trükib Dipri trükikoda.

Nii lihtne see ongi? Ei see ei ole lihtne! Luule pole kunagi lihtne ja see käib Sul üle jõu. Aga tahad ennast proovile panna ja tõelised väljakutsed ületada, siis see on Sulle ja täiesti tasuta!

(:)õpetaja ütles

see kas auto
sõidab või ei sõida
pole maitseküsimus

AJAKAVA
12. august
13.00-13.30 kogunemine ja ekskursioon Rae koolimajas
13.30-15.00 Sven Kivisildnik luulest
15.00-17.00 iseseisev töö
17.00-19.00 luule esitamine ja analüüs Sven Kivisildnikult
19.00-… õhtune vabakava

13. august
11.00-12.00 tekstide toimetamine
12.00-14.00 küljendus ja kujundus
14.00-16.00 projekti esitamine

Kohapeal on telkimise võimalus. Söök ja jook haara ise kaasa!
Tasuta!