Öeldakse ju, et nii nagu läheb uue aasta esimesel päeval, nii läheb ka kogu aasta… Kultuurikeskuse kontekstis võiks seda vast laiendada esimesele nädalale…? Ja ausalt öeldes – meile täitsa sobib!

Uue aasta esimene nädal meie majas on laia spektriga:

Täna, 3.jaanuaril kell 11.00 alustame doonoripäevaga. Kui oled terve, puhanud ja söönud, siis tule ja tee aasta esimene heategu kohe täna ära! Verd saab loovutada kuni kella 14.00-ni.

Reedel, 5.jaanuaril kell 19.00 avame Rae Kunsti Platsil uue näituse. Niina-Anneli Kaarnamo on Soome kunstnik, kes elab ja töötab juba mõnda aega Eestis. Sel sügisel toimetas ta Vaskjala loomeresidentuuris ning tema kokku pandud näitus kannabki nime “Rae Radade Rajal”. Näitus jääb avatuks kuni 2.veebruarini.

Pühapäeval, 7.jaanuaril kell 14.00 koguneb igakuine memme-taadi klubi, mis sel korral veedetakse juubelimeeleolus, sest oma 30.sünnipäeva tähistab tantsurühm Lustilised! Sel puhul tulevad külla ka “Kiili Ago ja memmed” ning “Saku Seeniorid”.

Samal õhtul kell 19.00 on selle aastanumbri esimene süvamuusikakontsert Hing Helisema, kus Bitsch´i, Brandt´i ja Vivaldi loomingut esitavad trompetistid Neeme Ots ja Mihkel Kallip ning klaveril saadab neid Marko Martin. Kontsert toimub koostöös Pille Lille Muusikute Fondiga ning selle toimumist toetab Eesti Kultuurikapital.

Kontsert on kõigile kuulajatele tasuta!