See on Piip ja Tuut klounipaari esimene lavastus, mis on valminud aastate jooksul publikuga koos improviseerides. Seda etendust tullakse ikka ja jälle vaatama, see on iga kord nagu uus ning hea on naerda teiste üle ja tervislik ka enda üle.

Paljud on seda etendust näinud ja paljud mitte, kuid iga kord on see erinev eelmisest – vaatajad on uued või väheke muutunud vahepeal ja ilm on teine kui viimati.

Etenduses kehastavad Piip ja Tuut kahte koristajat, kel on palutud pärast kontserti saal ära koristada. Sedakorda tulevad nad juba varakult kohale, et ka ise algavast kontserdist osa saada. Aga juhuslikult satuvad lavale, otse sadade pealtvaatajate silme ette ning ei saa sealt enne tulema, kui kõik trikid on ette näidatud.

See on teater nagu tsirkus või tsirkus nagu teater ehk teatriklounid Piip ja Tuut oma kirevaimas väljapanekus. Etenduses näeb tasakaalutrikke ja akrobaatikat, viguriga laule ja ehedaid klounitempe.

Autorid, lavastajad, näitlejad on Piip ja Tuut ehk Haide Männamäe ja Toomas Tross

Etendus sobib vaatamiseks kogu perele – lastele soovitav alates 3. eluaastast, aga sobib kogu perele, ka vanaemadele ja vanaisadele.

Kestvus on ca 50-60 min, sõltuvalt publikust.
Pileti hind on alates 3. eluaastast 6 €.
Alla 3-aastastele ilma oma istekohata on etendus tasuta.

Pileteid saab juba ette osta Rae Kultuurikeskusest, kui hästi läheb ja kohti veel on, siis ka alates 1 tund enne etenduse algust kohapealt. Tasuda saab vaid sularahas.

NB! Lastegruppidel palume kindlasti ette registreeruda aadressil kultuur@rae.ee või tel 6056759. Lasterühmade saatjatele on piletid tasuta.

piip-and-tuut-at-concert-poster_a2-uus-loplik-rkk