jõulutervitus

Kallid sõbrad ja koostööpartnerid,
Kultuur on natukene nagu nähtamatu tolm, mis tekib peaaegu, et eimillestki ja mida leiab ka kõige steriilsemates kohtades. Ometi on just kultuur see liim, mis toob kokku ja hoiab koos nii palju erinevaid inimesi, rahvuseid ja riike. Muusikat, tantsimist, kirjandust, laulu, filme, kunsti või paljusid muid loomingulisi ettevõtmisi ja nende tulemeid naudime me nii üksi olles kui suurel hulgal kokku tulles.
Tõsi, paar viimast aastat oleme pidanud hoidma distantsi, varjuma maskide taha, kaitsema ennast ja oma lähedasi samasuguse nähatamatu tolmu eest ning taluma erinevaid piiranguid, mis räsivad kultuuri- ja meelelahutusettevõtlust vaat et kõige hullemini.
Siiski, ka kogu selle ettearvamatu kulgemisega olukorra ajal oleme saanud teile pakkuda kultuuri alates meie pika traditsiooniga rahvatantsu ja laulurühmadest, koorimuusikast kuni erinevate kunstinäitusteni. Eriti suur tänutunne läheb meie sündmuste publikule, tänu teile on meil jõudu ja tegutsemise rõõmu jätkunud ja teie annate motivatsiooni teha plaane tulevikuks!
Täname ka kõiki oma toetajaid ja partnereid, teie tugi annab lootust, et ükski hea idee ei jää teostamata.
Rae Kultuurikeskuse kollektiiv soovib kõigile kultuurseid Jõulupühi ja aasta lõppu!