näituse juurde1

Rae Kunsti Plats tähistab oma kolmanda tööaasta möödumist teise suure ülevaatenäitusega Rae vallas elavate ja tegutsevate kunstnike loomingust. Näituse avame TÄNA kell 19.00.
Galerii tegemisi on toetanud Eesti Kultuurkapital ja erasektor.
Iga paari aasta tagant pöörame oma pilgu kogukonna poole ja toome välja need loovhinged, kes elavad ja tegutsevad meie vallas. Esimene ülevaatenäitus toimus 2017.aastal ja kunstnike osales siis 14.
Rae kultuurikeskuse üleskutsele reageeris seekord koguni 21 kunstnikku ning tõsiasi, et nende inimeste lähenemised loomingule on stiililiselt üksteisest täiesti erinevad, viitab sellele, et tegemist saab olema väga erilise ning erinevaid stiile presenteeriva väljapanekuga.
Täna avataval Rae valla ülevaatenäitusel on esindatud Zhanna Tohti, Anu Tukia, Alena Rozova, Mari-Ann Remmeli, Ott Katteli, Jako Jeremi Vorobjovi, Robert Puumeisteri, Pavel Pilmani, Külliki Perti, Anneli Rüüteli, Eve Vahu, Aneta Savasoni, Kadri Ljäkini, Marju Jõesaar-Goraini, Aive Suupi, Anne Otepalu, Õnne Päeske, Kaija Kesa, Agne Kuusing-Soome, Malle Remmeli ja Toomas F. Aru looming.
Näitus jääb avatuks 23. veebruari.