LTP_juubeliaasta_logod_horisontaalsed-page-001

4 – 7.juulini toimub Tallinnas, Lauluväljakul suur üle-Eestiline pidu lauljatele ja tantsijatele, laulupidu juba 27.korda ja tantsusõpradele ümmargust 20.korda. Rae Kultuurikeskuse tiiva all tegutsevatest kooridest lähevad pidutsema Rae Kammerkoor (dir. Alice Pehk), Jüri Perekoor (dir. Carmen Koov) ja Lagedi segakoor “Heliand” (dir. Silja Tammeleht) ning tantsurühmadest Rae Kultuurikeskuse naisrahvatantsurühm Jüri Marid (juh. Linda Pihu) ja Rae Kultuurikeskuse segarühm “Sukad & Tagi” (juh. Linda Pihu).
Lisaks kultuurikeskuses tegutsevatele kooridele-rühmadele on Rae vallast pidulisi rohkemgi, vaadata – kuulata saab veel Jüri Gümnaasiumi lastekoori, Järveküla Kooli kogukonna naiskoori, Rae Huvialakooli ja Jüri Gümnaasiumi neidudekoori, Järveküla Kooli poistekoori, Jüri Gümnaasiumi Poistekoori, Patika külakoori ja kõige pisemad lauljad on kohal Jüri Gümnaasiumi mudilaskoorist ning
Lagedi Kooli mudilaskoorist “Natukene Veel”.
Tantsijaid tuleb kultuurikeskuse rühmadele lisaks Peetri Lasteaed-Põhikoolist “Peetrikesed”, Jüri Gümnaasiumi õpetajate naisrühm, Jüri Gümnaasiumi noorterühm JOONDU 1, Jüri Gümnaasiumi noorterühm JOONDU 2, Jüri Gümnaasiumi 2.a klassi rahvatantsurühm, Jüri Gümnaasiumi 3. klasside rahvatantsurühm ja Peetri Lasteaed-Põhikool 2.-3.kl rahvatantsurühm.
Soovime kõigile tantsijatele ja lauljatele okast kurku ja kerget jalga ning kõigile pidulistele rõõmu suurest rahvapeost!