laululaps 2019 pilt

Veidi vähem kui kuu pärast hakkame taas valima Rae valla laululast.
17.aprillil kogunevad meie valla kõige tublimad laululapsed Kultuurikeskusesse Rae valla laululapse võistlusele.
Võisteldakse kuues erinevas vanuserühmas: 3-4-aastased; 5-6-aastased; 7-9-aastased; 10-12-aastased; 13-15-aastased ja 16-18-aastased (19, kui õpib üldhariduskoolis). Arvesse läheb laulja vanus seisuga 03.05.2019.
Igast vanuserühmast valitakse välja parimad, kes esindavad Rae valda Harjumaa laululapse võistlusel 03.-04. mail Keila Kultuurikeskuses (Keskväljak 12, Keila).

„Rae valla laululapse“ võistlusel saavad osaleda kõik lapsed, kelle elukohaks on Eesti rahvastikuregistris registreeritud Rae vald. Rae valla lasteaedades ja koolides toimuvad eelvoorud, mille tulemusena selguvad „Rae valla laululapsel“ osalejate nimekirjad.
Täpse juhendi leiab SIIT ja registreerimisvormi SIIT.
Lapsed, kes ei õpi Rae valla haridusasutustes, kuid on Rae valla elanikud ja soovivad valla lauluvõistlusest osa võtta, peavad ette laulma eelvoorus Jüri Gümnaasiumis 8.aprillil algusega kell 11.15 ning otsuse edasipääsemise kohta „Rae valla laululapse“ võistlusele teeb sealne žürii (hindamine toimub väljaspool Jüri Gümnaasiumile ette antud kvoote!). Registreerimise leht on leitav SIIT ja registreerimise viimane kuupäev on 8.aprill 2019.
Eelvoorule registreerimiseks palume võtta ühendust Jüri Gümnaasiumiga aadressil oppekorraldaja@jyri.edu.ee

Kõigis lauluvõistlust puudutavates küsimustes võib samuti pöörduda Rae Kultuurikeskuse poole telefonil +372 555 12 898 või meiliaadressil toomas@rae.ee.

Kõigile laululindudele aga head harjutamist ja võistluseks ikka „okas kurku“!