Rae Kultuurikeskus täitub sel nädalal laulu- ja muusikapaladega, sest toimub Rae valla laululaps 2023 võistlus. Üritusel astub lavale peaaegu 100 last vanuses 3-19 aastat ning võistluspäevad on neljapäeval ja reedel.

Neljapäeval astuvad võistlustulle 3-9 aastased lapsed ning reedel on kord 10-19 aastaste lauljate käes. Kõikidel päevadel on pealtvaatajatele uksed avatud alates kella 10.00-st hommikul kuni pärastlõuna kella 15.00-ni neljapäeval ning reedel kella 13.00-ni.

Kuigi iga vanuserühma neljale parimale on välja pandud auhinnad, siis eripreemiad saavad kõik need, kes on žüriile silma paistnud. Kõik osalejad saavad lahkuda ka meenega, et säilitada mälestus sellest erilisest üritusest.

Žürii koosseis on eriti kogenud ja neid juhivad oma ala spetsialistid: Anne Kruuse, koorijuhtide ja muusikaõpetajate Harjumaa Ühenduse juhatuse esinaine, muusikaõpetaja ja solistide juhendaja; Merike Hallik, Eesti Rahvakultuuri Keskuse Harjumaa rahvakultuurispetsialist, muusikaõpetaja ja koorijuht ning Hille Savi, Kaari Sillamaa muusikalistuudio lauluõpetaja-lavastaja.

Rae valla laululaps 2023 võistluse edasipääsejad saavad osaleda suuremal lauluvõistlusel “Harjumaa laululaps 2023”, kus esitletakse piirkonna andekaid lauljaid.

See on kindlasti üritus, mida ei tasuks maha magada. Tulge ja nautige Rae valla noorte andekate lauljate esitusi!

Foto Viktor Koškin