Ühel päeval tuli meie majas tantsutrenne korraldavale Eve Aunverile idee – mis oleks, kui teeks sellise vana kooli tantsupeo? Taolise, kuhu minnakse kui omaette sündmusele. Taolise, nagu neid peeti juba Puškini nooruspäevil. Et head mõtted saavad alati teoks, toimubki kultuurikeskuse suures saalis 10. veebruaril esimene Royal Gala.

See on pidu ennekõike neile, kes tantsusammude klassikavaramuga tuttavad. Saab ise koos kaaslasega elava muusika saatel elegantselt üle põranda liuelda, võib oma laua tagant teistele kaasa elada. Ning oodata kerge närvikõdiga, millal ratsutab saali porutšik Rzevski, kui tal õnnestub kelleltki hobust laenata. Või juhtub mõni muu üllatus?

Oma elava ja kõlava häälega loob seda õiget meeleolu igihaljas opereti- ja estraadiklassik Voldemar Kuslap. Ta võtab kaasa parimaid pärleid oma tohutust varamust, kõigist neist rahvusooperi laval ja mujalgi lauldud rollidest-lugudest, mille kohta on tal ka üht-teist põnevat rääkida.

Mis veel? Võta ühendust ja reserveeri laud koos hea ja paremaga. Muu jääb esialgu üllatuseks. Royal Gala peelregistreerimisega Rae Kultuurikeskusest või kohapealt Lisainfo saamiseks kirjuta Evele eve.aunver@mail.ee.