Viimasel ajal me enam muud ei kuulegi kui uksekella ja küsimust: „Kas Niinemetsale on veel pileteid?“ On ikka, kuid ausalt öeldes jaguneb vallarahvas varsti kaheks – kiiremad ja need, kes jäid armastatud naerutaja etendusele pääsme ostmisega hiljaks.
Õnneks pole Niinemets siiski ainuke, kelle lavatükki pakume ampsata. On teisigi põhjuseid, miks tasub teatrisõpradel tööpäeviti tulla kultuurikeskuse kassast läbi.:

1) Tõsise ja ühiskonda vaatleva ning nähtu üle arutleva teatri austajate jaoks on meil 11. märtsil kavas „Sõdalased“, auhinnatud harrastusteatritükk naiste ja vägivalla teemadel.
2) Kes püstijalakomöödiast lugu peavad, kuid ei läbe Niinemetsani oodata, neile pakume 12. märtsil linnupetteks Normanni. Nagu Ilf ja Petrov, käis ka tema Ameerikas ning jagab nüüd kõigile soovijatele muljeid.
3) Kõige väiksematele näitame  13. märtsil kassi, kes kannab saapaid.  Mudilase teatritarbimisharjumuse kujundamiseks on Charles Perrault’ klassikaline kunstmuinasjutt kindla peale minek.
4) Kindla peale minek on ka Andrus Kivirähki looming. Ivan Orava isa äraspidist mereröövlilugu „Uljas Neitsi“ näeb täies pikkuses ja kõigi naljadega 24. märtsil.

Niisiis tule mõnel tööpäeval meilt läbi, sest kui Niinemetsale enam piletid ei saa, siis muudele etendustele saab ikka. Tühja see käik ei lähe.

 

saal4