Nagu väidavad valla peale valla päästetud plakatid, toimub meil 25. veebruaril kultuurikeskuse suures saalis tõepoolest vabariigi aastapäeva puhul üks suur Eesti pidu, kuhu on oodatud igaüks.

Peo peaesinejaks oleme kutsunud Kukerpillid. Järjepanu nelikümmend viis aastat eesti rahvale head tuju pakkunud neliku kava ulatub rahvamuusikast rockabilly’ni. Nad mängivad alati ainult hitte.  Bändi raudvara Kõrvitsa-Tom ning Volkovi-Ike on ühteviisi tuttavad mitmele põlvkonnale nagu ka paljud Kukerpillide lood, mis ringlevad lausa rahvalauludena meie alateadvuses.

Nagu ikka, võib meiega ühendust võtta ning oma sõpruskonnale šampusega kaetud laua ette kinni panna. Lauda mahub kaheksa inimest. Kui on rohkem sõpru tulemas, võib teise laua ka kinni panna. Samuti pole keelatud ise lauale panemiseks üht-teist kaasa võtta.

Kuna meie olemegi riik, on tegelikult sünnipäev meil kõigil. Kel soovi oma samale ajale jäävat sünnipäeva koos vabariigiga tähistada, on teretulnud kõigi oma külalistega. Lihtsalt sellisel juhul tasub kindlasti laud ette kinni panna.

Üllatused selguvad kohapeal, muidu poleks nad ju üllatused.

Tralli ohjab õhtujuht Peep Raun.

Info telefonil 5551 2898
Pilet 10€
Piletid on müügil Rae Kultuurikeskuses
Laudu saab ka juba praegu broneerida!