Läinud nädal oli Rae Kultuurikeskusele mõnusalt töine. Nüüd aga on Rae valimisdebatt peetud, kabaree-etendus vaadatud ja valla õpetajad väärikalt võõrustatud ning aeg liikuda vapralt edasi valimisnädalasse. Jah, ka meie jaoks on selle nädala märksõnaks valimised. Kultuurikeskuse kohvikus on avatud valimisjaoskond, mis esmaspäevast kolmapäevani on eel-hääletamiseks avatud kella 12.00-st 20.00-ni ning valimispäeval, pühapäeval kella 9.00-st kella 20.00-ni.

Utsitame kõiki valima tulema! Puhvetit pole, viinereid ega mandariine ei jagata, aga hea tunne sellest, et oled kodanikuna oma panuse andnud, on garanteeritud!

Uus nädal toob aga uudiseid ka Rae Kunsti Platsist. Nimelt on möödumas aasta selle kohaliku galerii avastamisest ja tähistamaks seda väikest verstaposti, tahame kokku panna Rae valla ülevaatenäituse, mis kajastaks meie vallas elavate ja tegutsevate kunstnike loomingut. Kutsume üles kõiki Rae vallas tegutsevaid kunstnikke oma töid ja tegemisi kohalikega jagama ning oma teoseid ülevaatenäitusele tooma!

Näitusel osalemiseks palume esmalt võtta ühendust Rae Kultuurikeskusega, kirjutades aadressil kultuur@rae.ee või helistades numbril 5551 2898 (Toomas Aru). Võimalusel palume saata ka foto oma teos(t)est.

Oodatud on kõik tööd, mis on mõõtmete poolest sobivad Rae Kultuurikeskuses asuvas Rae Kunsti Platsi galeriis eksponeerimiseks. Lõpliku valiku sellest, missugused tööd Rae valla ülevaatenäitusel üles pandud saavad, teeb Rae Kultuurikeskus.

Rae valla kunstnike ülevaatenäitus avatakse 29.oktoobril, tööd peavad kultuurikeskusesse jõudma hiljemalt 25.oktoobriks.