Nagu teame, taastas ühisteenustepakkuja A/S Eesti Kevad elanikkonna korrapärase ning korraliku varustamise külma, tuule ja vihmaga. Siiski peaks neil olema sel pühapäeval vaba päev, mistõttu kulgevad meie tegemised 30. aprillil pea plaanipäraselt.

Ajavahemikus kell 11.00-16.00 kaunistame kodu ehk võtame ette Volbriöö talgud Jüri kirikumõisa tallihoone varemetes. Lööme platsi prahist puhtaks, et kunagi võiks sellest saada omanäoline kontserdipaik. Nagu ikka sellistel puhkudel, kui üle toimub üle valla sündmus, on olemas eribussi võimalus. Kiri mart.niineste@rae.ee, kirja küla, peatus ja tulijate arv. Tööriistad on meie poolt, töökäed teie poolt. Moodsas halduskeeles nimetatakse seda era- ja avaliku sektori koostööks.

Talgupäeva lõpetamiseks oleme kutsunud esinema emakeelse tõusva rockansambli Maria Stuarti, kellelt äsja ilmus ka esikalbum. Kuid kuna me ei saa ilma peale lõpuni kindlad olla, otsustasime koos bändiga, et nad esinevad hoopis kohvikus Kratt, kus külm ei näpista kitarre häälest ega näppe kangeks ja kurke kähedaiks. Rääkimata vihmahoost, mis keeraks kõik tuksi suunas. Niisiis peale talge kulgeme Kratti ja kuulame head noort eesti rocki hoopis seal.